Skamieniałości

Identyfikacja znalezisk
Awatar użytkownika
Gerwazy

Skamieniałości

Post autor: Gerwazy » środa 14 cze 2017, 02:01

Panowie!

Interesowaliście się kiedyś skamieniałościami? Ostatnio tak sobie myślę po nocy, że omijałem przez te wszystkie lata mnóstwo skarbów! Skupiałem się na poszukiwaniach monet, czasem udawało mi się znaleźć militaria ( w końcu Lubuskie) i śmieci (w końcu Lubuskie), natomiast myślę tak sobie, że spędzam tyle czasu w lesie i nic tej przyrody nie wyciągam. Myśleliście o tym? Skamieliny, jakieś zielarstwo?

Poszukiwacz32

Re: Skamieniałości

Post autor: Poszukiwacz32 » środa 14 cze 2017, 21:29

Zawsze warto pilnowac, zeby nie zostawiac po sobie smietnika w lesie, wiadomo. Ja duzo biwakuje wiec zawsze dbam o to, zeby pozostawic po sobie teren przynajmniej tak czysty jak go zastalem. Nie siedzialem nigdy w skamienialosciach czy zielarstwie, w ogole nie moja bajka. Mimo wszystko grzyby zawsze sie zbieralo, sowy co prawda omijam szerokim lukiem, jakos nigdy nei mam co do nich pewnosci, ale np. kurki? Pysznosci!

Awatar użytkownika
Gerwazy

Re: Skamieniałości

Post autor: Gerwazy » czwartek 15 cze 2017, 03:24

Kurki to nawet ja potrafię rozróżnić, jeżeli jednak spojrzeć na chociażby te leśne jagody to moja odwaga się zmniejsza. Wolałbym się nie otruć własnym znaleziskiem :lol:

ODPOWIEDZ
drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany