Słuchawki podwodne na prezent.

Jakie akcesoria do wykrywaczy mogą się przydać?
Awatar użytkownika
Wloczykij

Słuchawki podwodne na prezent.

Post autor: Wloczykij » środa 10 maja 2017, 11:06

Witam.
Jak w temacie - na 30 urodziny chcemy sprawić naszemu przyjacielowi prezent w postaci słuchawek. Niedawno zakupił detektor Garrett At Gold, jednak używa swoich starych słuchawek. Uznaliśmy, że to fajny pomysł żeby wręczyć mu coś takiego. Myślimy o modelu Garrett Submersible. Co nieco w sieci można o nich przeczytać. Interesuje mnie jednak opinia osób, które przetestowały je na "własnej skórze". Może ktoś pomoże w podjęciu decyzji??:))
Pozdrawiam!

Aaron

Re: Słuchawki podwodne na prezent.

Post autor: Aaron » czwartek 11 maja 2017, 20:04

Mogę polecić z czystym sumieniem. Słuchawki są lekkie i prawie nie czuć, że ma się coś na głowie. Kabel jest sprężysty, jego długość w niczym absolutnie nie przeszkadza. Co najważniejsze- zero zakłóceń. Oczywiście mam tu na myśli model autentyczny a nie jakąś chińską podróbkę. Trzeba troszkę wydać, ale wysoką cenę rekompensuje jakość.

Awatar użytkownika
Wloczykij

Post autor: Wloczykij » środa 17 maja 2017, 09:03

Oczywiście kupiliśmy oryginalne, udało się zamówić na allegro. Teraz patrząc na to wszystko, to widzę, że to dobra średnia półka. Kumpel mega zaskoczony i zadowolony, nie spodziewał się takiego obrotu sprawy:D od razu na drugi dzień leciał wypróbować. Mówi, że działają zaje***cie. Grunt to trafić w gust:P

sebastian

Post autor: sebastian » środa 17 maja 2017, 21:23

A czy polecacie jeszcze inne słuchawki? Czy te najlepsze, chodzi mi o użytkowość.

Damian123

Post autor: Damian123 » czwartek 18 maja 2017, 15:05

Garrett Submersible to bardzo dobre słuchawki, ale jest też kilka innych w podobnych cenach, które sprawdzają się bardzo dobrze np. Deteknix W3, W6. Wszystkie mają dobre opinie. Najważniejsze to dopasować wszystko tak, żeby nam było najwygodniej. Początkujący startują raczej z niższej półki i to też nie jest nic złego, później przechodzą na średnią półkę jak wyżej wymienione modele aby następnie skoczyć na level hard ;)

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » czwartek 18 maja 2017, 19:55

Miałem słuchawki Garrett i miałem Deteknix w3, tak naprawdę i jedne i drugie sprawdzają się bardzo dobrze. Ja osobiście mogę z czystym sumieniem zarekomendować Garretty.

sebastian

Post autor: sebastian » niedziela 21 maja 2017, 18:06

Wiele osób rekomenduje Garrett właśnie :D Czy uważacie ją za jedną z lepszych firm? ;)

Awatar użytkownika
darkside

Post autor: darkside » niedziela 21 maja 2017, 20:52

Hm... Garrett ma to do siebie, że mimo iż nie jest najdroższy to jakościowo naprawdę solidny i dobry sprzęt. Wysoka jakość jak na cenę to nie jedyny plus. Są dobrze wykonane, lekkie i mają dobrą dyskryminację. W zależności od modelu, jeśli dobierze się do niego odpowiednie dodatki, sprzęt działa bez zarzutu i można naprawdę ze spokojem na nim jechać przez długi czas. Polecam zarówno początkującym jak i zorientowanym w temacie, ponieważ z doświadczenia wiem, że warto.

sebastian

Post autor: sebastian » wtorek 23 maja 2017, 22:20

W sumie coraz bardziej przekonuję się do tej firmy ;) Na razie zbieram informacje ogólne i badam różne typy i akcesoria :D Można powiedzieć, że w temacie dopiero "raczkuje", ale naprawdę mnie wciągnęło ;) Dzięki za info ;)

Awatar użytkownika
Maestro29

Post autor: Maestro29 » niedziela 28 maja 2017, 16:55

Jeżeli posiada AT Gold, to zdecydowanie radziłbym celować w Garrett Submersible. Używałem dokładnie tego zestawu i grają ze sobą doskonale - z resztą trudno się dziwić dedykowanym słuchawkom. Jedyną ich wadą jak na mój gust jest brak regulacji głośności, a uwierz mi, są głośne. :D

ODPOWIEDZ