Słuchawki podwodne na prezent.

Jakie akcesoria do wykrywaczy mogą się przydać?
Marcin25

Re: Słuchawki podwodne na prezent.

Post autor: Marcin25 » niedziela 28 maja 2017, 18:34

Nie miałem do czynienia z Garrettami ale odradzam stanowczo podwodne słuchawki marki Koss. Kabel ma tendencje do rwania a same słuchawki błyskawicznie podciekają wodą. Szczerze mówiąc po tej próbie myślałem, że taki już urok poszukiwań podwodnych i sprzętu do nich przeznaczonego, ale może Garrett radzi sobie lepiej.

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » czwartek 01 cze 2017, 01:12

W przypadku Garretta nigdy nie miałem jakichś problemów z rwaniem. Może dobrze trafiłem, faktycznie nie są najdroższe, a może to po prostu całkiem dobra firma, sam nie wiem.

Awatar użytkownika
darkside

Post autor: darkside » czwartek 01 cze 2017, 17:20

Gerwazy, tak jak mówisz, to po prostu dobra firma. Działają na rynku i są tak popularni właśnie przez to,że za przystępne ceny nabywasz jakościowo prawie niezawodny sprzęt. Piszę prawie, bo wiadomo,że zawsze może się coś zdarzyć mimo, że mnie nigdy żadna przykra przygoda nie spotkała odkąd postawiłem na markę Garrett.

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » czwartek 01 cze 2017, 23:55

Darkside gdyby jednak coś Ci się popsuło napisz proszę na priv lub na forum, coś za dobrze to wszystko wygląda. Doświadczenie już mnie nauczyło, że w tej branży chyba nie ma sprzętów całkowicie niezawodnych,szczególnie w znośnej dla kieszeni cenie. Chętnie poznałbym ciekawostki :)

marco44

Post autor: marco44 » sobota 03 cze 2017, 15:57

Wydaje mi się, że ogólnie nie ma sprzętów niezawodnych ;) nawet w "nieznośnej dla kieszeni" cenie :D :D Ja się czasem boję coś kupić drogiego zwyczajnie, że jak się zepsuje to będzie masakra ;) ;) No, ale jak się płaci to się oczekuje, że będzie dobrze :)
To ciekawe co piszesz marcin o Kossie, a czytałem, że tak się nimi zachwycają... :roll:

ODPOWIEDZ