Słuchawki bezprzewodowe Garrett

Jakie akcesoria do wykrywaczy mogą się przydać?
miguel

Słuchawki bezprzewodowe Garrett

Post autor: miguel » niedziela 21 maja 2017, 19:43

Zastanawiam się, jakie słuchawki wybrać do mojego Garretta. Słyszałem dużo pozytywnych rzeczy na temat DETEKNIX W6, ale w tej chwili Garrett wypuścił model Z-LYNK i zastanawiam się, czy lepiej dołożyć, czy może jest jeszcze inne wyjście? :D

sebastian

Re: Słuchawki bezprzewodowe Garrett

Post autor: sebastian » wtorek 23 maja 2017, 22:33

Z tego co widzę, to chyba też budżetowo...tzn. garretowe o 200 złotych jest droższy, pytanie czy możesz sobie pozwolić na taki wydatek ;) ? No mi widze, że garrettowe mają mniejsze opóźnienie, nie wiem czy jest to mocno "wykrywalne i słyszalne" dla ucha ;) no i czas pracy...garrettowe biją DETEKNIX W6.
Nie wiem czy w sumie nie warto już zainwestować w lepszy model? tzn. garrettowy, ogólnie fajna sprawa z bezprzewodówką ;)

IvanS

Post autor: IvanS » środa 24 maja 2017, 10:32

Ja chętnie wypróbowałbym teraz z-lynk :D
Nie tylko fajnie wyglądają ale ma bardzo zachęcający opis.

Główne cechy

Wolność – umożliwia korzystanie ze słuchawek bez bycia “przywiązanym” do wykrywacza.
Błyskawiczny transfer danych – Niezauważalne opóźnienie przesyłu sygnału (17 milisekund) pomiędzy wykrywaczem a słuchawkami. Prędkość sześciokrotnie większa od Bluetooth i do 4x większa od innych dostępnych na rynku systemów.
Wszechstronność – Uniwersalny; pasuje do praktycznie każdego modelu wykrywacza i słuchawek wyposażonych w wyjście ¼”.
Technologia zmiennej częstotliwości – Automatyczniedostrajanie częstotliwości w celu uniknięcia zakłóceń od pracujących w pobliżu słuchawek I innych urządzeń bezprzewodowych.
Wydłużony czas pracy – Do 30 godzinpracy bez konieczności ładowania. Z-Lynk można ładować z dowolnego źródła wyposażonego w wyjście mikro USB – laptop, ładowarka samochodowa, telefoniczna, power-banku.
Można stosować zarówno w wykrywaczach VLF (pojedyncza częstotliwość) jak i impulsowych o zmiennej częstotliwości.
Możliwość podłączenia do dowolnego wykrywacza wyposażonego w gniazdo słuchawkowe ¼” (duży Jack)
Informacje dodatkowe:

Zestaw Z-Lynk można ładować z dowolnego źródła wyposażonego w wyjście typu USB.
Zarówno nadajnik jak i odbiornik posiada funkcję auto-wyłączenia po upływie 30 minut bezczynności.

Jeśli to wszystko co piszą okazałoby się prawdą nie wahałbym się ani chwili. Osobiście nawet zacząłem się zastanawiać nie tylko nad kupnem nowego sprzętu ale też właśnie tych słuchawek. Teraz jestem w lepszej sytuacji finansowej i chcę zainwestować w naprawdę dobry sprzęt.

Awatar użytkownika
Maestro29

Post autor: Maestro29 » czwartek 25 maja 2017, 15:16

Słuchawki miałem okazję tylko oglądać, niestety nie przetestowałem, ale z bliskiego otoczenia wiem, że bateria w Z-Lynkach faktycznie trzyma masę czasu. Nie dam się pociąć za 30 godzin, ale na pewno dłużej niż w W6, których czas pracy rzadko przekracza 5 godzin.

Metaltech

Post autor: Metaltech » czwartek 25 maja 2017, 18:52

Te z-lynki rzeczywiście brzmią interesująco, ktoś miał już okazję wypróbować na własnych hmmm... uszach? Ja śmigam na 250 i tak się zastanawiam czy to nie byłby lekki overkill kupić do nich zestaw za ponad połowę bazowej ceny

marco44

Post autor: marco44 » czwartek 25 maja 2017, 20:34

No dokładnie... w sumie nie porównywałbym tych dwóch modeli za bardzo...lepiej trochę kaski dołożyć i zakupić Z-LYNK. Nieporównywalnie lepsza jakość pracy. Poza tym, fakt, może 30 godzin to przesada, ale i tak trzymają dwa razy dłużej niż W6 ;)

Awatar użytkownika
Maestro29

Post autor: Maestro29 » niedziela 28 maja 2017, 17:55

Metaltech, to chyba zależy jak używasz, bo ja np. szykuję się w tym roku na grube wyprawy poszukiwawcze i dla mnie ta bateria robi znaczną różnicę. Opóźnienie też ma znaczenie i wierz mi, że jest wyczuwalne dla ucha już w przypadku takich różnic.

Marcin25

Post autor: Marcin25 » niedziela 28 maja 2017, 18:41

Panowie, a skąd ten upór na słuchawki bezprzewodowe? Czy to nie jest trochę tak, że niezależnie jakim transferem danych chwali się producent, przesył jest zawsze trochę opóźniony względem tego kablowego? Czy słuchawki bezprzewodowe to aż taka wygoda? Mnie się szczerze mówiąc nigdy kabel nie plątał specjalnie, nie przeszkadzał, stąd pytanie.

Metaltech

Post autor: Metaltech » niedziela 28 maja 2017, 20:45

Marcin25, to opóźnienie, które masz w dzisiejszych słuchawkach z wyższej półki nie jest już słyszalne dla ludzkiego ucha. A brak kabla to jest wygoda, ja sobie nie wyobrażam już powrotu do słuchawek kablowych, pełna swoboda na eskapadach jest najważniejsza. A poza tym wychodzę z założenia, że jak nie ma kabla, to nie ma się co przerwać, co z przewodowymi słuchawkami przez własną nieuwagę niestety mi się zdarzyło. :roll:

Marcin25

Post autor: Marcin25 » niedziela 28 maja 2017, 21:05

Rozumiem. Dzięki za opinię, ja sam tak jak wspomniałem nigdy nie odczuwam dyskomfortu w związku ze słuchawkami przewodowymi. Jeżeli miałbym już wybierać pomiędzy dwoma modelami z wątku to postawiłbym na te Garretty ze względu na czas pracy, no ale cena się wydaje zaporowa...

ODPOWIEDZ