Słuchawki bezprzewodowe Garrett

Jakie akcesoria do wykrywaczy mogą się przydać?
Metaltech

Re: Słuchawki bezprzewodowe Garrett

Post autor: Metaltech » poniedziałek 29 maja 2017, 12:46

Ano zaporowa, między nimi a W6 będzie ok. 200 do 250zł różnicy, ale nie są to modele, które można ze sobą porównywać. Z-LYNK to wyższy poziom sprzętu i nie chodzi tylko o ten czas pracy, ale zdecydowanie mniejsze opóźnienie przesyłu danych. Automatyczny dobór częstotliwości to też ciekawy bajer zwłaszcza jak wybierasz się na wycieczki z większą grupą poszukiwaczy.

Awatar użytkownika
darkside

Post autor: darkside » czwartek 01 cze 2017, 15:35

Z-LYNK to dobra inwestycja jeśli ktoś chce sobie sprawić sprzęt na wypasie i jest pewny swoich pasji. Osobiście, mi nawet Garrett Ms-2 służył godnie, kiedy jechałem na Ace 250 i było dobrze;). Sam teraz zastanawiam się nad kupnem nowego sprzętu, tzn już postanowiłem zainwestować tylko muszę dokonać wyboru i wiem, że na słuchawkach też nie będę w tym wypadku oszczędzać. Jak już coś zmieniać na lepsze to całkowicie wszystko. Ja wychodzę właśnie z takiego założenia;)

adam5

Post autor: adam5 » poniedziałek 05 cze 2017, 21:53

Popieram wybór Z-LYNK ;)
co do bezprzewodowych słuchawek, nie wiem jak wy, ale mnie się zdarzyło ze dwa razy jak się kabel urwał :x :cry: Wszedłem gdzieś w gąszcz i po zabawie..Nieporównywalnie lepsza jakość bezprzewodówek! ;)

ODPOWIEDZ