Torba, plecak - transport wykrywacza i akcesoriów.

Jakie akcesoria do wykrywaczy mogą się przydać?
Marcin25

Torba, plecak - transport wykrywacza i akcesoriów.

Post autor: Marcin25 » niedziela 28 maja 2017, 21:21

Cześć, jako, że sezon w pełni, postanowiłem przygotować się na dłuższe wycieczki z wykrywaczem. Tu pojawia się pytanie: w czym przenosicie cały swój osprzęt? Mowa o samym wykrywaczu, ale i saperkach, krecikach, młotkach i innych rzeczach, których w ręku przecież nie nosimy. ;) Polećcie proszę jakąś fajną torbę/pokrowiec na sprzęt dla poszukiwacza. Pozdro!

lucky

Re: Torba, plecak - transport wykrywacza i akcesoriów.

Post autor: lucky » wtorek 30 maja 2017, 20:58

http://allegro.pl/plecak-idealny-na-wyk ... 80410.html

Polecam coś w tym typie, nie musi być stricte ten sprzęt, ale fajnie się sprawdza. Ja ogólnie chodzę jeszcze z nerką, tak wsadzam znaleziska ;)

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » czwartek 01 cze 2017, 01:57

Polecam Serdecznie ;)
plecaczek.jpg
plecaczek.jpg (37.8 KiB) Przejrzano 3046 razy

Awatar użytkownika
darkside

Post autor: darkside » czwartek 01 cze 2017, 15:40

Lucky dobra opcja, właśnie tego plecaka używam. Absolutnie nie jest drogi, a sprawdza się wyśmienicie i jest bardzo wygodny. Wszystko mieści mi się bez problemu, choć zanim go kupiłem to zastanawiałem się, czy za taką cenę mogę dostać coś dobrego. Człowiek jak sobie wmówi, że wszystko co drogie musi być lepsze to koniec:D. Polecam z czystym sumieniem.

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » czwartek 01 cze 2017, 23:57

Nie oszukujmy się, zazwyczaj jednak za grosze nie można liczyć na nic dobrego :lol:

marco44

Post autor: marco44 » sobota 03 cze 2017, 15:44

No tak, za grosze to tak ;) zależy co rozumiesz pod pojęciem "za grosze" :D no bo myślę, że stówka za plecak to chyba taka w miarę rozsądna cena :) po co kupować coś droższego :)
poza tym w różnych outletach sportowych często ceny są dużo niższe za różne, profesjonalne plecaki itp. :)

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » niedziela 04 cze 2017, 01:07

Tak, grosze dla każdego są czym innym, w zależności od kieszeni :) Ja szukając plecaka zawsze patrzę na wygodę używania (niestety, praca siedząca więc plecy dostają, szczególnie jak muszę nieść coś większego). Właśnie dlatego gustuję w tzw. "plecakach taktycznych". Mi osobiście bardzo podoba się plecak Wisport Wildcat, ale ustalmy, cena mnie nie przekonuje :lol:

Damian123

Post autor: Damian123 » niedziela 04 cze 2017, 11:11

Swego czasu jak byłem młody używałem nawet kostki wojskowej, choć bardziej był to plecak, bo nieco bardziej pojemniejszy i większy niż taka zwykła kostka. Też mało za niego wtedy nie zapłaciłem w militarnym, bo brałem nowy, jakieś 140 zł kosztował, dla gówniarza to wydatek.
Teraz też wystarczy mi zasobnik lub plecak wojskowy i ze wszystkim daję radę. Można kupić jakiś oryginalny plecak przeznaczony tylko i wyłącznie do tego celu ale można i kupić zupełnie co innego co nam przypasi. Kwestia naszego wyboru;)))

Awatar użytkownika
Wloczykij

Post autor: Wloczykij » poniedziałek 05 cze 2017, 10:38

Ja nawet używałem zwykłej torby sportowej swego czasu i też wszystko bez problemu się mieściło. Co prawda plecak wydaje się wygodniejszą opcją, zwłaszcza jak jest dobrze dopasowany do sylwetki, to nawet nie czuć że ma się coś na plecach. Od jakiegoś czasu właśnie takiego używam:
http://allegro.pl/karrimor-sf-taktyczny ... ule_id=201
a kupiłem go za 139 zł w promocji :D więc jestem tym bardziej zadowolony :D

adam5

Post autor: adam5 » poniedziałek 05 cze 2017, 21:40

Ja używałem i torby, ale bardzo krótko, ponieważ była strasznie nieporęczna :D :D oraz plecaka :) Właściwie to teraz używam plecaka. W militarnym można często fajnie zaopatrzyć się w różnorodne opcje :) Myślę, że w granicach sto, dwieście to spoko cena, oczywiście można też taki, jak napisał Gerwazy, no ale to już tysiak praktycznie :lol: :D

ODPOWIEDZ