Sonda Detech Ultimate Garrett AT

Jakie akcesoria do wykrywaczy mogą się przydać?
Agent007

Sonda Detech Ultimate Garrett AT

Post autor: Agent007 » czwartek 01 cze 2017, 15:57

Od jakiegoś czasu zauważyłem w kilku sklepach cewkę Detech Ultimate do modeli GARRETT AT. Czy ktoś próbował jak to działa? Z tego co widzę cewki te mają dobre opinie, ale z drugiej strony nie wiem w czym może być lepsza np od Tornado do AT.

Awatar użytkownika
darkside

Re: Sonda Detech Ultimate Garrett AT

Post autor: darkside » czwartek 01 cze 2017, 17:28

Używałem zarówno Nel Tornado jak i Detech 13''.
Nie mówię, że tornado jest gorsza, ale mi osobiście lepiej pracowało się na Detech. Wykonany zdecydowanie lepiej no i lżejszy sprzęt. Dla mnie też bardziej skuteczny, głębszy, wyraźniejszy dźwięk. Może to tylko moje wrażenie. Przy pracy na modelu nela też jakoś szczególnie się nie zawiodłem, ale z Detech będziesz zadowolony;)

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » czwartek 01 cze 2017, 23:59

Ja nie miałem kontaktu z Detech'em, na Nel Tornado funkcjonowałem i prawdę mówiąc zazwyczaj sobie chwaliłem... Dziś mogę w sumie uczciwie polecić ;)

adam5

Post autor: adam5 » sobota 03 cze 2017, 13:53

No to generalnie zależy od tego, czego szukasz tak naprawdę :) i jedna i druga są spoko inie ma jakoś tak, że ta zła, a ta nie. Po prostu detech jest lżejszy generalnie, co wydaje mi się osobiście plusem, ponieważ dążenie do lekkości sprzętu jest ważne -inaczej wszyscy będziemy krzywi na starość :D :D
A tak poważnie to fajnie sprawdza się w szczegółowym, głębokim szukaniu ;)

ODPOWIEDZ