Co ze skarbami?

Identyfikacja znalezisk
adam5

Re: Co ze skarbami?

Post autor: adam5 » niedziela 11 cze 2017, 20:08

Niektóre sklepu numizmatyczny pokazują poglądowe monety ;) i ile za nie biorą. No, ale tak, jak darside pisze raczej bym z tym uważał :D może nie tyle co się wygłupisz, co bardziej możesz przeżyć rozczarowanie, że Twoja moneta to szmelc ;)

Awatar użytkownika
Moni

Post autor: Moni » środa 14 cze 2017, 18:10

Hejka! :)

Trochę mnie nie było ale to nie ze złej winy, nie zapomniałam o forum! 8-) Komputer mi padł, a poza tym miałam obchód po skupach... O efekcie tego obchodu śpieszę Was poinformować... Otóż Okazało się się, że... Nie znalazłam dotychczas nic, co warte byłoby więcej niż 10 złotych. :evil: :cry: :cry: :cry:

Mimo wszystko już wiem, żeby np. do muzeum nie chodzić, zdecydowanie lepiej udać się - za Waszą z resztą namową do miejsc takich, jak chociażby numizmatyk czy skup staroci!

Poszukiwacz32

Post autor: Poszukiwacz32 » środa 14 cze 2017, 21:13

No pieknie, Moni a my sie tu martwilismy co sie z Toba stalo. Czyli wychodzi na to, ze musisz jeszcze sobie troche poszukac. Predzej czy pozniej spokojnie znajdziesz odpowiednie miejsce :)

ODPOWIEDZ