Jaki wykrywacz na początek?

Jaki wykrywacz metali wybrać?
sebastian

Re: Jaki wykrywacz na początek?

Post autor: sebastian » czwartek 08 cze 2017, 22:13

Niedawno dowiedziałem się też, że polecają coś takiego na początek: X-TERRA firmy Minelab – model 305. Coś o tym jesteście w stanie powiedzieć? Podobno obsługa nieco wymagająca, no ale chyba można się nauczyć. Kolega się zastanawia czy kupić na początek

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » piątek 09 cze 2017, 00:54

Ja osobiście nie używałem, ale szczerze - sprzęt za 2,7 tyś na początek? Nie lepiej zacząć od garretta ace 150? Około półtora tyś tańszy, marka sprawdzona przez forumowiczów i przede wszystkim prosty w obsłudze.

lucky

Post autor: lucky » niedziela 11 cze 2017, 12:22

Generalnie uważam, że czemu nie. W sumie to trochę jak aparatami fotograficznymi, ktoś kto chce cykać sobie fotki powiedzmy "profesjonalnie" nie kupi raczej "zwykłej" cyfrówki, tylko coś "lepszego" - hybrydę, lustrzankę. Poza tym, ten garret jest spoko, ale osobiście uważam, że komuś "zapalonemu w poszukiwaniach" się szybciej niż później znudzi, gdyż zapragnie czegoś wow, kwestia czy jesteś przygotowany na to , że po zakupie np. garreta jesteś w stanie przeznaczyć za 2, 3 lata znów kasę na wykrywacz

adam5

Post autor: adam5 » niedziela 11 cze 2017, 19:52

Wykrywacz fakt dość drogi :) ale nie uważam, żeby był jakiś trudny w obsłudze :) z tego co poczytałem. A jeśli ktoś ma kasę, to niech kupuje :D

sebastian

Post autor: sebastian » niedziela 11 cze 2017, 20:29

Kolega stwierdził, że jeszcze się zastanowi :) Ale fakt, kasy akurat ma tyle uzbieranej, żeby mógł sobie pozwolić na to :) Być może skusi się jednak na garreta, sam mu polecałem :)

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » poniedziałek 12 cze 2017, 00:43

Sebastian, zaproś kolegę do nas, każdy kto interesuje się wykrywaczami jest tutaj mile widziany! :)

ODPOWIEDZ