Chwalimy się sprzętem :)

Identyfikacja znalezisk
Awatar użytkownika
Gerwazy

Chwalimy się sprzętem :)

Post autor: Gerwazy » piątek 02 cze 2017, 00:11

Panowie, proponuję taki luźniejszy temat dzisiejszego wieczoru :)

Wiadomo, że sprzęt każdego poszukiwacza to jego największy skarb, może pochwalicie się więc swoimi skarbami? Nie wiem jeszcze czy moderacja będzie chciała zezwalać na wstawianie zdjęć, żeby z tego tematu nie zrobił się zaraz jeden, wielki album. Proponuję przede wszystkim opis. ;)

Awatar użytkownika
darkside

Re: Chwalimy się sprzętem :)

Post autor: darkside » niedziela 11 cze 2017, 18:08

Podam modele, ponieważ już dużo razy opisywaliśmy w poprzednich wątkach ich możliwości, każdy będzie wiedział o czym mówię:D
Pierwsza moja zabawka to standardowy Garrett Ace 150 - młodzieńcze lata i fajne przygody, byłem bardzo zadowolony z użytkowania, teraz rzadko go używam, ale z sentymentu nie chcę sprzedawać;)
Po sprawdzeniu Garretta postanowiłem następny detektor też brać pod owym szyldem, Garrett Ac 250 - sprawdził się równie dobrze co poprzednik, działałem na nim do momentu, aż stać było mnie na zakup Garrett At Pro, pod którego wrażeniem jestem przez cały czas i absolutnie nie żałuję wydanych pieniędzy.

ODPOWIEDZ