Cewka Mars Tiger czy Nel Tornado?

Jakie akcesoria do wykrywaczy mogą się przydać?
majster69

Cewka Mars Tiger czy Nel Tornado?

Post autor: majster69 » wtorek 30 maja 2017, 19:46

Dużo informacji na forach o Nel Tornado, a jak ona się ma w porównaniu do odpowiednika firmy Mars? Ktoś może testował te modele i podpowie który wybrać i dlaczego?

Sklepy Prestashop

lucky

Re: Cewka Mars Tiger czy Nel Tornado?

Post autor: lucky » wtorek 30 maja 2017, 20:40

Wybrałbym cewkę nel tornado ;) miałem przyjemność pracować na niej i faktycznie jest wodoszczelna :D Właściwie sprawdzają się wszystkie zalety, które wypisuje producent. No, ale mars tiger pasuje do większej ilości wykrywaczy :D :D :D co jest niezwykle kuszące, już kiedyś zastanawiałem się nad zakupem czegoś w miarę uniwersalnego. i ceny takie same praktycznie :)

Awatar użytkownika
darkside

Post autor: darkside » czwartek 01 cze 2017, 17:56

Ponoć jak coś pasuje do wszystkiego to bywa do niczego;)
A na poważnie to ciężko mi się wypowiedzieć na temat MT ponieważ tylko o nim czytałem. Swego czasu sam się interesowałem tym modelem ale było ciężko go dostać.
Swoją drogą podejrzewam, że mogą niczym się nie różnić, a dystrybucja MT do nas kiedy Nela mamy na wyciągnięcie ręki...hmmm dyskusyjna sprawa.

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » czwartek 01 cze 2017, 23:40

Faktycznie cewka nel tornado radzi sobie bardzo dobrze, tylko nie miej złudzeń - nie ma rozwiązań, które są uniwersalne, najlepsze na świecie i jednocześnie przeżyją Ciebie i Twoje dzieci. :) Bierz i się nawet nie zastanawiaj, lepszej coś czuję, ze i tak nie znajdziesz. :)

adam5

Post autor: adam5 » poniedziałek 05 cze 2017, 21:58

Ja bym odpowiedział coś w stylu, jak darkside..może nie, że do niczego, no ale często różne "zamienniki" i "odpowiedniki" są po prostu..zamiennikami :lol: :lol: :lol: chodzi o to głównie czy chcesz oryginał czy zamiennik, bo myślę, że każdy sprzęt może tak samo działać, jak i się zepsuć. Piszę tak, bo osobiście znam ludzi, którzy nie lubią zamienników dla zasady, ale i takich, co im to wisi :)

sebastian

Post autor: sebastian » czwartek 08 cze 2017, 22:58

A mnie ciekawi czy majster zdecydowałeś się na coś w końcu?? I czy ktoś jest mi realnie w stanie powiedzieć, jaka jest różnica pomiędzy zamiennikami, a "normalnymi", przypisanymi do danej linii wykrywaczy?

Poszukiwacz32

Post autor: Poszukiwacz32 » niedziela 11 cze 2017, 19:04

A z cewkami nie jest przypadkiem tak jak ze wszystkim innym? Przeciez zwykle jest tak, ze jak kupujemy tani odpowiednim, niezaleznie od tego czy mowimy tutaj o jedzeniu, komputerze czy samochodzie zwykle jest on gorszej jakosci. To nie jest prosta prawidlowosc?

ODPOWIEDZ