Torba, plecak - transport wykrywacza i akcesoriów.

Jakie akcesoria do wykrywaczy mogą się przydać?
marco44

Re: Torba, plecak - transport wykrywacza i akcesoriów.

Post autor: marco44 » poniedziałek 05 cze 2017, 23:11

O tak, jeśli chodzi o wygodę to podstawa. Lubię, gdy plecaki mają "oddychający" tył, plecy wtedy się nie przyklejają do plecaka. No i lubię jak jest usztywniany z tyłu :) Ale ogólnie wydaje mi się, że teraz mają to prawie każde, lepsze plecaki :)

Sklepy Prestashop

Awatar użytkownika
Gerwazy

Post autor: Gerwazy » czwartek 08 cze 2017, 01:25

Z tym tysiakiem to przesada, da radę znaleźć dobrego taktyka trochę taniej ;) Ja za swój też dałem kilka stówek a kupowałem nowy ;) Powiem Wam tak, póki człowiek młody to może nawet nosić reklamówkę z Biedronki - oby się mieściło, ale jak później dojdą problemy, bóle i trzeba będzie dopłacać na masażystę to i lepszy plecak czy fotel traktować się zaczyna jak inwestycję - we własne zdrowie. ;)

sebastian

Post autor: sebastian » czwartek 08 cze 2017, 22:33

Ja też tylko z plecakiem chodzę ;) Choć mój kręgosłup w miarę, odpukać sprawny, to jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie, nie przeciąża też ramion. No i spoko się niesie. Wiadomo, jakby można było zaparkować blisko auto, to i torbę można wziąć, ale raczej rzadko taka okazja się zdarza ;)

Metaltech

Post autor: Metaltech » wtorek 13 cze 2017, 16:12

Ja używam klasycznego plecaka ze stelażem który służy mi jeszcze od czasów harcerstwa, większość sprzętu dodatkowo wiąże do stelaża dla zabezpieczenia. Usztywnienie pleców to jak dla mnie nieodzowny element dobrego plecaka, noszenie tych paru kilo może na prawdę nadszarpnąć plecki. Pomysłu z torbą to nawet nie komentuje :D

ODPOWIEDZ